Nočný TOB 2023 - propozície

Dňa 24.6.2023 sa znova po niekoľkých rokoch uskutoční lákavý Nočný TOB v Častej na lúke oproti hradu Červený Kameň.

Ak sa nebojíte tmy, máte funkčnú čelovku a chuť zabehať si, tak Vás pozývame na túto unikátnu nočnú variantu pretekov TOB.

Nakoľko sa hneď na druhý deň bude konať aj 3.kolo Slovenského pohára TOB, tak je možné prespať v stane na lúke, kde budú zabezpečené aj sociálne zariadenia a priestor pre základnú hygienu.

Propozície Nočného TOB.

!!! POZOR !!! Z dôvodu rekonštrukcie ciest v okolí Častej Vám chceme odporučiť najvhodnejšie prístupové trasy osobným autom/autobusom do Častej:

V smere od Bratislavy: Na D1 zvoľte výjazd 27 Senec/Pezinok, pokračujte smer Pezinok a následne smer Modra a cez Dubovú do Častej.

Upozornenie: cesta Budmerice – Častá, Báhoň – Budmerice, Blatné – Šenkvice je uzavretá!

V smere od Trnavy: Z diaľnice D1 zíďte alebo pokračujte po R1 do Trnavy a cez Trnavu smer Modra.  Na kruhovom objazde pri nákupnom centre City park Trnava (orientačný bod: vysoký tehlový komín s nápisom Kaufland) zvoľte smer Modra. Na nasledujúcom kruhovom objazde zvoľte smer Doľany/Suchá nad Parnou a pokračujte do Suchej nad Parnou, kde sa držte na hlavnej ceste smer Doľany. V Košolnej za kostolom odbočte doľava smer Doľany a pokračujte cez Dlhú, Doľany do Častej.

Upozornenie: cesta Budmerice – Častá, Horné Orešany – Dolné Orešany, Dolné Orešany – Doľany je uzavretá!