Kluby a regióny

Názov Kód klubu Typ Číslo člena Mesto
TOM Baka pri TJ-FK BAKA TOM Baka pri TJ-FK BAKA 202006 Klub 202006 Baka
KST Bánov KST Bánov 206032 Klub 206032 Bánov
Klub turistov a lyžiarov TJ Spartak Bánovce nad Bebravou Klub turistov a lyžiarov TJ Spartak Bánovce nad Bebravou 209001 Klub 209001 Bánovce nad Bebravou
KST Bánovce nad Bebravou KST Bánovce nad Bebravou 210010 Klub 210010 Bánovce nad Bebravou
Tatran Bobot Tatran Bobot 210015 Klub 210015 Bánovce nad Bebravou
TJ Partizán Brezolupy TJ Partizán Brezolupy 210023 Klub 210023 Bánovce nad Bebravou
Bradlo Prusy Bradlo Prusy 210024 Klub 210024 Bánovce nad Bebravou
Banská Bystrica Banská Bystrica 301 Región 301 Banská Bystrica
Lokomotíva Banská Bystrica Lokomotíva Banská Bystrica 301001 Klub 301001 Banská Bystrica
KST pri TJ Vatra Banská Bystrica KST pri TJ Vatra Banská Bystrica 301006 Klub 301006 Banská Bystrica
Klub slovenských turistov Banská Bystrica - Kremnička Klub slovenských turistov Banská Bystrica - Kremnička 301010 Klub 301010 Banská Bystrica
Horoklub ŠK UMB Horoklub ŠK UMB 301015 Klub 301015 Banská Bystrica
KST Elán Banská Bystrica KST Elán Banská Bystrica 301025 Klub 301025 Banská Bystrica
Turista Horné Pršany Turista Horné Pršany 301037 Klub 301037 Banská Bystrica
Vibrama Malachov Vibrama Malachov 301033 Klub 301033 Banská Bystrica
Vagón Expres BB Vagón Expres BB 301050 Klub 301050 Banská Bystrica
Dr. Edmunda Téryho Banská Štiavnica Dr. Edmunda Téryho Banská Štiavnica 312002 Klub 312002 Banská Štiavnica
BSK Bardejov BSK Bardejov 401001 Klub 401001 Bardejov
TJ Slávia DDM TJ Slávia DDM 401002 Klub 401002 Bardejov
TJ Štart Bardejov TJ Štart Bardejov 401003 Klub 401003 Bardejov
KT Šport Bardejov KT Šport Bardejov 401021 Klub Bardejov
Bardejov Bardejov 401 Región 401 Bardejov
TOM Lipovina Bátovce TOM Lipovina Bátovce 205001 Klub 205001 Bátovce
TK CORWIN TK CORWIN 100062 Klub 100062 Bernolákovo
KST Potônske Lúky KST Potônske Lúky 202004 Klub 202004 Blahová
OT ŠK Baníkov Bobrovec OT ŠK Baníkov Bobrovec 304001 Klub 304001 Bobrovec
KST Horec Bodiná KST Horec Bodiná 307018 Klub 307018 Bodiná
KST Bohunice KST Bohunice 210030 Klub 210030 Bohunice
KST Bojná KST Bojná 209011 Klub 209011 Bojná
JK Borinka JK Borinka 201013 Klub 201013 Borinka
TK Javor Bošany TK Javor Bošany 209002 Klub 209002 Bošany
Dunajklub Kamzík Dunajklub Kamzík 100001 Klub 100001 Bratislava
Kanoisticky klub Karlova Ves Kanoisticky klub Karlova Ves 100002 Klub 100002 Bratislava
KT Kyklop KT Kyklop 100004 Klub 100004 Bratislava
KT Vinohrady KT Vinohrady 100008 Klub 100008 Bratislava
KST Hikemates KST Hikemates 100063 Klub 100063 Bratislava
TO Bjatek TO Bjatek 100010 Klub 100010 Bratislava
TJ Kamzík TJ Kamzík 100013 Klub 100013 Bratislava
Spartak BEZ Spartak BEZ 100016 Klub 100016 Bratislava
TK Štart BA TK Štart BA 100018 Klub 100018 Bratislava
TOM Spojka odd. T. Kubicu TOM Spojka odd. T. Kubicu 100021 Klub 100021 Bratislava
KT AŠK Inter KT AŠK Inter 100023 Klub 100023 Bratislava
Klub vodných športov Klub vodných športov 100028 Klub 100028 Bratislava
Vodácky klub Dunajčik Vodácky klub Dunajčik 100031 Klub 100031 Bratislava
OT TJ Tatran Devín OT TJ Tatran Devín 100034 Klub 100034 Bratislava
Železničiar Železničiar 100035 Klub 100035 Bratislava
TK Rača TK Rača 100039 Klub 100039 Bratislava
Limba turist Limba turist 100043 Klub 100043 Bratislava
KT Slovnaft KT Slovnaft 100054 Klub 100054 Bratislava
KT Breza KT Breza 100056 Klub 100056 Bratislava
KT SEWAS KT SEWAS 100061 Klub 100061 Bratislava
KT Teren Koza KT Teren Koza 100160 Klub 100160 Bratislava
Klub bratislavských turistov Klub bratislavských turistov 100 Región 100 Bratislava
Klub slovenských turistov Klub slovenských turistov 001 Región Bratislava
Individuálni turisti Klubu bratislavských turistov Individuálni turisti Klubu bratislavských turistov 100999 Klub Bratislava
OZ KST Tomo Brezno OZ KST Tomo Brezno 301040 Klub 301040 Brezno
KST Tubrka Brezová pod Bradlom KST Tubrka Brezová pod Bradlom 208300 Klub 208300 Brezová pod Bradlom
Ondrobus Brusno Ondrobus Brusno 301049 Klub 301049 Brusno
Smrekovica-Kamilky Vyšný Slavkov Smrekovica-Kamilky Vyšný Slavkov 414004 Klub 414004 Brutovce
KST Brvnište KST Brvnište 307004 Klub 307004 Brvnište
TJ Bytča TJ Bytča 313003 Klub 313003 Bytča
OKST Partizán Cigel OKST Partizán Cigel 308003 Klub 308003 Cigeľ
TJ Lokomotíva Čadca TJ Lokomotíva Čadca 302001 Klub 302001 Čadca
TJ SNP Čadca TJ SNP Čadca 302036 Klub 302036 Čadca
Levice Levice 205 Región 205 Čajkov
KST Častá KST Častá 201001 Klub 201001 Častá
Kýčara Certižné Kýčara Certižné 402028 Klub 402028 Čertižné
TK AHA Čierne TK AHA Čierne 302037 Klub 302037 Čierne
KST Detva KST Detva 311011 Klub 311011 Detva
Javor Divín Javor Divín 305002 Klub 305002 Divín
KST Dlhé Pole KST Dlhé Pole 313002 Klub 313002 Dlhé Pole
KST Dobšiná KST Dobšiná 408002 Klub 408002 Dobšiná
Klub pešej turistiky Doľany Klub pešej turistiky Doľany 201002 Klub 201002 Doľany
KT Kýčera Dolná Mariková KT Kýčera Dolná Mariková 307005 Klub Dolná Mariková
TJ Dolná Mariková TJ Dolná Mariková 307008 Klub 307008 Dolná Mariková
KST Orava Dolný Kubín KST Orava Dolný Kubín 303201 Klub 303201 Dolný Kubín
Trenčín Trenčín 210 Región 210 Dubnica n. Váhom
KST Dubnica nad Váhom KST Dubnica nad Váhom 210028 Klub 210028 Dubnica nad Váhom
KT Rodina Dunajská Streda KT Rodina Dunajská Streda 202001 Klub 202001 Dunajská Streda
Dunaj Dunajská Streda Dunaj Dunajská Streda 202008 Klub 202008 Dunajská Streda
Sokol Halič Sokol Halič 305005 Klub 305005 Halič
Baník Handlová Baník Handlová 308005 Klub 308005 Handlová
Vranov nad Topľou Vranov nad Topľou 413 Región 413 Hanušovce nad Topľou
Krokus Hanušovce nad Topľou Krokus Hanušovce nad Topľou 413002 Klub 413002 Hanušovce nad Topľou
KST Heľpa KST Heľpa 301045 Klub 301045 Heľpa
Chotárna Hermanovce Chotárna Hermanovce 407026 Klub 407026 Hermanovce
KST Hertník KST Hertník 401007 Klub 401007 Hertník
Tempo Hliník nad Hronom Tempo Hliník nad Hronom 312004 Klub 312004 Hliník nad Hronom
Klub slovenských turistov Hlohovec Klub slovenských turistov Hlohovec 211012 Klub 211012 Hlohovec
TO Vŕšok Rimavská Baňa TO Vŕšok Rimavská Baňa 309005 Klub 309005 Hnúšťa
KST Hodruša - Hámre KST Hodruša - Hámre 312007 Klub 312007 Hodruša - Hámre
Priatelia prírody Holice Priatelia prírody Holice 202007 Klub 202007 Holice
Klub turistov Holíč Klub turistov Holíč 208150 Klub 208150 Holíč
Senica Senica 208 Región 208 Holíč
KST Vápeč Horná Poruba KST Vápeč Horná Poruba 307003 Klub 307003 Horná Poruba
Tuláci Horná Ves Tuláci Horná Ves 308008 Klub 308008 Horná Ves
KST Horovce KST Horovce 210034 Klub 210034 Horovce
KST Hrachovište KST Hrachovište 210013 Klub 210013 Hrachovište
KST Hriňová KST Hriňová 311017 Klub 311017 Hriňová
Lokomotíva Atóm Levice Lokomotíva Atóm Levice 205004 Klub 205004 Hronské Kosihy
KST Hronský Beňadik KST Hronský Beňadik 312010 Klub 312010 Hronský Beňadik
Klub slovenských turistov RADOŠINKA Klub slovenských turistov RADOŠINKA 206031 Klub 206031 Hruboňovo
Stráň Hrušov Stráň Hrušov 310002 Klub 310002 Hrušov
Tramp Hubová Tramp Hubová 304044 Klub 304044 Hubová
TK Loko Humenne TK Loko Humenne 402036 Klub 402036 Humenné
TK Pohoda Humenné TK Pohoda Humenné 402037 Klub 402037 Humenné
Tuláci Ilava Tuláci Ilava 210026 Klub 210026 Ilava
OT KST Jablonica OT KST Jablonica 208190 Klub 208190 Jablonica
Alpin-turist klub Javorina Jacovce Alpin-turist klub Javorina Jacovce 209003 Klub 209003 Jacovce
Vibram Jaklovce Vibram Jaklovce 409029 Klub 409029 Jaklovce
KST Družstevník Jasenie KST Družstevník Jasenie 301039 Klub Jasenie
TK Janka Bojmíra Jazernica TK Janka Bojmíra Jazernica 306122 Klub 306122 Jazernica
TOM Čerti TOM Čerti 206019 Klub 206019 Jedľové Kostoľany
KST Jelenec KST Jelenec 206033 Klub 206033 Jelenec
KVŠ Aquarius Nitra KVŠ Aquarius Nitra 206012 Klub 206012 Jelenec
KST Jazdecká turistika pod Gýmešom KST Jazdecká turistika pod Gýmešom 206036 Klub Jelenec
KST Kalša KST Kalša 404004 Klub 404004 Kalša
Jantar Kapušany Jantar Kapušany 407027 Klub 407027 Kapušany
KST Zlatná Kežmarok KST Zlatná Kežmarok 414006 Klub 414006 Kežmarok
Zniev Kláštor pod Znievom Zniev Kláštor pod Znievom 306118 Klub 306118 Kláštor pod Znievom
KST Klatová Nová Ves KST Klatová Nová Ves 209014 Klub 209014 Klátova Nová Ves
KST Hnúšťa KST Hnúšťa 309001 Klub 309001 Klenovec
Slovan Klokočov Slovan Klokočov 302008 Klub 302008 Klokočov
Bradlo Richnava Bradlo Richnava 409002 Klub 409002 Kluknava
Horal Kojšov Horal Kojšov 409012 Klub 409012 Kojšov
Skalka Kostolná Ves Skalka Kostolná Ves 308046 Klub 308046 Kostolná Ves
Rokoš Nitrianske Sučany Rokoš Nitrianske Sučany 308035 Klub 308035 Koš
Klub turistov KAMZÍK Klub turistov KAMZÍK 308047 Klub Koš
KST Košeca KST Košeca 210035 Klub 210035 Košeca
Klub turistov mesta Košice Klub turistov mesta Košice 403 Región 403 Košice
Košice - okolie Košice - okolie 404 Región 404 Košice
Klub všestrannej turistiky Košičan Klub všestrannej turistiky Košičan 403001 Klub 403001 Košice
KT Víkend Košice KT Víkend Košice 403002 Klub 403002 Košice
ŠK Magnezit Ferona Košice ŠK Magnezit Ferona Košice 403003 Klub 403003 Košice
KT Medicína Košice KT Medicína Košice 403005 Klub 403005 Košice
TO TJ Slávia UPJŠ Košice TO TJ Slávia UPJŠ Košice 403019 Klub 403019 Košice
TJ Akademik TU/Klub vodákov Kamikse TJ Akademik TU/Klub vodákov Kamikse 403021 Klub 403021 Košice
KAC Jednota Košice KAC Jednota Košice 403031 Klub 403031 Košice
Turistický klub FLOKY Turistický klub FLOKY 403008 Klub 403009 Košice - Západ
KST Košická Belá KST Košická Belá 404003 Klub 404003 Košická Belá
KST Košická Polianka KST Košická Polianka 404001 Klub 404001 Košická Polianka
Tribeč Kovarce Tribeč Kovarce 209013 Klub 209013 Kovarce
KST Bzovík KST Bzovík 311014 Klub 311014 Kozí Vrbovok
KST Kremnica KST Kremnica 312003 Klub 312003 Kremnica
Turistický oddiel MŠK Krompachy Turistický oddiel MŠK Krompachy 409007 Klub 409007 Krompachy
Dynamo Krpeľany Dynamo Krpeľany 306113 Klub 306113 Krpeľany
KST pri TJ ŠK Krupina KST pri TJ ŠK Krupina 311013 Klub 311013 Krupina
KST TJ Tatran Krušetnica KST TJ Tatran Krušetnica 303104 Klub 303104 Krušetnica
KNM Športklub turistiky KNM Športklub turistiky 302013 Klub 302013 Kysucké Nové Mesto
Čadca Čadca 302 Región 302 Kysucké Nové Mesto
Turist klub Kysucky Lieskovec Turist klub Kysucky Lieskovec 302010 Klub 302010 Kysucký Lieskovec
KST Lehôtka pod Brehmi KST Lehôtka pod Brehmi 312036 Klub 312036 Lehôtka pod Brehmi
Breznovica Letanovce Breznovica Letanovce 409006 Klub 409006 Letanovce
Vodácky klub Hron Vodácky klub Hron 205015 Klub 205015 Levice
TJ Javorinka Levoča TJ Javorinka Levoča 414001 Klub 414001 Levoča
Levočské vrchy - Branisko Levočské vrchy - Branisko 414 Región 414 Levoča
KST Medári Lieskovec KST Medári Lieskovec 311031 Klub 311031 Lieskovec
KST Liešťany KST Liešťany 308039 Klub 308039 Liešťany
KST Lietavská Lúčka KST Lietavská Lúčka 313008 Klub 313008 Lietavská Lúčka
Klub turistov a horolezcov Javorník Klub turistov a horolezcov Javorník 313024 Klub 313024 Lietavská Lúčka
ŠK Lietavská Svinná ŠK Lietavská Svinná 313033 Klub 313033 Lietavská Svinná
Klub nadšencov amatérskej cyklistiky Ružomberok Klub nadšencov amatérskej cyklistiky Ružomberok 304030 Klub 304030 Likavka
TOM Likavka TOM Likavka 304038 Klub 304038 Likavka
Mladosť Odeva Lipany Mladosť Odeva Lipany 407009 Klub 407009 Lipany
OT TJ Partizán Liptovská Lúžna OT TJ Partizán Liptovská Lúžna 304003 Klub 304003 Liptovská Lúžna
ŠK Horec Liptovská Teplička ŠK Horec Liptovská Teplička 406305 Klub 406305 Liptovská Teplička
Turistklub Liptovské Sliače Turistklub Liptovské Sliače 304002 Klub 304002 Liptovské Sliače
Liptovský Mikuláš Liptovský Mikuláš 304 Región 304 Liptovské Sliače
ŠKM OT Liptovský Hrádok ŠKM OT Liptovský Hrádok 304010 Klub 304010 Liptovský Hrádok
TJ Štart OT Liptovský Ján TJ Štart OT Liptovský Ján 304006 Klub 304006 Liptovský Ján
Klub slovenských turistov Liptova Klub slovenských turistov Liptova 304007 Klub 304007 Liptovský Mikuláš
KST Jasná Liptovský Mikuláš KST Jasná Liptovský Mikuláš 304004 Klub 304004 Liptovský Mikuláš
TOM Motáci Liptovský Mikuláš TOM Motáci Liptovský Mikuláš 304043 Klub 304043 Liptovský Mikuláš
ŠK KU OT Ružomberok ŠK KU OT Ružomberok 304047 Klub 304047 Lisková
KST – Lisková KST – Lisková 304050 Klub 304050 Lisková
OZ Koníčkovo OZ Koníčkovo 312037 Klub 312037 Lovčica - Trubín
Tatran Stupava Tatran Stupava 201010 Klub 201010 Lozorno
OT pri TJ Lozorno OT pri TJ Lozorno 201003 Klub 201003 Lozorno
Klub alpinistov a turistov Dúbrava Klub alpinistov a turistov Dúbrava 304051 Klub Ľubeľa
TJ Mladosť Lučatín TJ Mladosť Lučatín 301028 Klub 301028 Lučatín
TJ Javor Lučenec TJ Javor Lučenec 305001 Klub 305001 Lučenec
Lampáš Lučenec Lampáš Lučenec 305006 Klub 305006 Lučenec
Žižka Malacky Žižka Malacky 201004 Klub 201004 Malacky
KST Margecany KST Margecany 409010 Klub 409010 Margecany
Malé Karpaty Malé Karpaty 201 Región 201 Marianka
ZŤS Martin ZŤS Martin 306101 Klub 306101 Martin
KST Bystrička KST Bystrička 306103 Klub 306103 Martin
KST Lipovec KST Lipovec 306104 Klub 306104 Martin
KST Vrútky KST Vrútky 306116 Klub 306116 Martin
MsKST Martin MsKST Martin 306117 Klub 306117 Martin
Belá-Dulice Belá-Dulice 306107 Klub 306107 Martin
TK Kamjana Medzilaborce TK Kamjana Medzilaborce 402038 Klub 402038 Medzilaborce
TK Vertepy Medzilaborce TK Vertepy Medzilaborce 402039 Klub 402039 Medzilaborce
Kaštielik - Mestisko Kaštielik - Mestisko 411005 Klub 411005 Mestisko
Turista Michalovce Turista Michalovce 405003 Klub 405003 Michalovce
Prvý michalovský KST Prvý michalovský KST 405005 Klub 405005 Michalovce
Michalovce Michalovce 405 Región 405 Michalovce
Modranský turistický spolok Modranský turistický spolok 201005 Klub 201005 Modra
KLT Pezinok KLT Pezinok 201008 Klub 201008 Modra
KST Horská Sova Mojš KST Horská Sova Mojš 313011 Klub Mojš
OKST ŠK Bodva OKST ŠK Bodva 404005 Klub 404005 Moldava nad Bodvou
Drienok Mošovce Drienok Mošovce 306111 Klub 306111 Mošovce
TKM TJ Mútne TKM TJ Mútne 303106 Klub 303106 Mútne
TJ Spartak Myjava TJ Spartak Myjava 210019 Klub 210019 Myjava
Námestovský KST Námestovský KST 303101 Klub 303101 Námestovo
Orava Orava 303 Región 303 Námestovo
Nitra Nitra 206 Región 206 Nitra
OTI SLOVAKIA OTI SLOVAKIA 206035 Klub Nitra
Turist Nitra Turist Nitra 206005 Klub 206005 Nitra
Junior Nitra Junior Nitra 206011 Klub 206011 Nitra
Alpin Nitra Alpin Nitra 206018 Klub 206018 Nitra
KST Dobrodruh Nitra KST Dobrodruh Nitra 206034 Klub 206034 Nitra
KST Pýramída KST Pýramída 206022 Klub 206022 Nitra
Borina Nitrianska Streda Borina Nitrianska Streda 209009 Klub 209009 Nitrianska Streda
OT pri MTJ Nitrianske Pravno OT pri MTJ Nitrianske Pravno 308015 Klub 308015 Nitrianske Pravno
OKST Otlak Nitrianske Rudno OKST Otlak Nitrianske Rudno 308036 Klub 308036 Nitrianske Rudno
Hrádok Dlžín Hrádok Dlžín 308041 Klub 308041 Nitrianske Rudno
Sosna Nižná Slaná Sosna Nižná Slaná 408013 Klub 408013 Nižná Slaná
KT Nová Bystrica KT Nová Bystrica 302040 Klub 302040 Nová Bystrica
KST Nová Dedinka KST Nová Dedinka 201006 Klub 201006 Nová Dedinka
KST Kolačín KST Kolačín 210027 Klub 210027 Nová Dubnica
Prievidzský klub VHT Plus Prievidzský klub VHT Plus 308045 Klub 308045 Nováky
Podjavorina Nové Mesto nad Váhom Podjavorina Nové Mesto nad Váhom 210007 Klub 210007 Nové Mesto nad Váhom
STH James Vysoké Tatry STH James Vysoké Tatry 406303 Klub 406303 Nový Smokovec
Žihlavnik Omšenie Žihlavnik Omšenie 210021 Klub 210021 Omšenie
M-KST Prievidza M-KST Prievidza 308040 Klub 308040 Opatovce nad Nitrou
KST Oravské Veselé KST Oravské Veselé 303102 Klub 303102 Oravské Veselé
TO DSC Orechová Potôň TO DSC Orechová Potôň 202003 Klub 202003 Orechová Potôň
Žarnov Oslany Žarnov Oslany 308042 Klub 308042 Oslany
Klub turistov Oščadnica Klub turistov Oščadnica 302042 Klub 302042 Oščadnica
Darmošlap Partizánska Ľupča Darmošlap Partizánska Ľupča 304039 Klub 304039 Partizánska Ľupča
Horec Partizánske Horec Partizánske 308043 Klub 308043 Partizánske
Odbor turistiky KST pri Perneckom ONÉ Odbor turistiky KST pri Perneckom ONÉ 201014 Klub Pernek
Tesla Piešťany Tesla Piešťany 211005 Klub 211005 Piešťany
TJ Bezovec Piešťany TJ Bezovec Piešťany 211016 Klub 211016 Piešťany
Trnava Trnava 211 Región 211 Piešťany
Trebišov Trebišov 412 Región 412 Plechotice
KST Hrádok Pliešovce KST Hrádok Pliešovce 311026 Klub 311026 Pliešovce
Slovan Podkriváň Slovan Podkriváň 305004 Klub 305004 Podkriváň
Podhoran Podlužany Podhoran Podlužany 210016 Klub 210016 Podlužany pri Bánovciach nad Bebravou
Gindurka Pohorelská Maša Gindurka Pohorelská Maša 301047 Klub 301047 Pohorelá
Mestský KST Poprad Mestský KST Poprad 406101 Klub 406101 Poprad
KVT Vagónky Poprad KVT Vagónky Poprad 406102 Klub 406102 Poprad
KST Poproč KST Poproč 404002 Klub 404002 Poproč
KST Porúbka KST Porúbka 313043 Klub 313043 Porúbka
Horský spolok Vagus Potok Horský spolok Vagus Potok 304045 Klub 304045 Potok
KST Sparta PB KST Sparta PB 307001 Klub 307001 Považská Bystrica
KST Manín Považská Teplá KST Manín Považská Teplá 307011 Klub 307011 Považská Teplá
KST Prakovce KST Prakovce 409003 Klub 409003 Prakovce
KST Horňan Práznovce KST Horňan Práznovce 209010 Klub 209010 Práznovce
ZVL Prešov ZVL Prešov 415001 Klub 415001 Prešov
OT Lišiaci Prešov OT Lišiaci Prešov 415002 Klub 415002 Prešov
Sekčov Prešov Sekčov Prešov 415003 Klub 415003 Prešov
KST Kendice KST Kendice 415004 Klub 415004 Prešov
Združený oddiel vodnej turistiky Prešov Združený oddiel vodnej turistiky Prešov 415005 Klub 415005 Prešov
Cyklo Čajka Prešov Cyklo Čajka Prešov 415006 Klub 415006 Prešov
Lokomotíva Prešov Lokomotíva Prešov 407001 Klub 407001 Prešov
Tatran Prešov Tatran Prešov 407002 Klub 407002 Prešov
KPT Prešov KPT Prešov 407008 Klub 407008 Prešov
Šariš Šariš 415 Región 415 Prešov
Prešov Prešov 407 Región 407 Prešov
OT TJ Pribylina OT TJ Pribylina 304046 Klub 304046 Pribylina
TK Prietrž TK Prietrž 208200 Klub 208200 Prietrž
Azimut Prievidza Azimut Prievidza 308044 Klub 308044 Prievidza
Horná Nitra PD Horná Nitra PD 308019 Klub 308019 Prievidza
Velka Lehôtka Velka Lehôtka 308026 Klub 308026 Prievidza
KST Ješkova Ves – Banky KST Ješkova Ves – Banky 308033 Klub 308033 Prievidza
Prievidza Prievidza 308 Región 308 Prievidza
KST Pružina KST Pružina 307014 Klub 307014 Pružina
KST Púchov KST Púchov 307002 Klub 307002 Púchov
Klub slovenských turistov región Považská Bystrica Klub slovenských turistov región Považská Bystrica 307 Región 307 Púchov
KST R PB KST R PB 307099 Klub Púchov
Kosodrevina Fačkov Kosodrevina Fačkov 313004 Klub 313004 Rajecká Lesná
Kamzík Rajecké Teplice Kamzík Rajecké Teplice 313010 Klub 313010 Rajecké Teplice
TK Polom Raková TK Polom Raková 302017 Klub 302017 Raková
Dúbrava Jelšava Dúbrava Jelšava 408008 Klub 408008 Revúca
Bradlo Kluknava Bradlo Kluknava 409032 Klub 409032 Richnava
KST mesta Rimavská Sobota KST mesta Rimavská Sobota 309004 Klub 309004 Rimavská Sobota
Volovec Rožňava Volovec Rožňava 408012 Klub 408012 Rožňava
TJ Elán Rožňava TJ Elán Rožňava 408001 Klub 408001 Rožňava
Rožňava Rožňava 408 Región 408 Rožňava
Skala Ruskovce Skala Ruskovce 210012 Klub 210012 Ruskovce
KST Ružomberok KST Ružomberok 304014 Klub 304014 Ružomberok
OŠK Renop OT Liptovská Teplá OŠK Renop OT Liptovská Teplá 304008 Klub 304008 Ružomberok
Slovan Sabinov Slovan Sabinov 407015 Klub 407015 Sabinov
KST Sačurov KST Sačurov 413005 Klub 413005 Sačurov
Šport klub Senec Šport klub Senec 201009 Klub 201009 Senec
KST Senica KST Senica 208550 Klub 208550 Senica
KST Sklabiňa KST Sklabiňa 306123 Klub 306123 Sklabiňa
KST Sklené Teplice KST Sklené Teplice 312020 Klub 312020 Sklené Teplice
Prieslop Slavošovce Prieslop Slavošovce 408014 Klub 408014 Slavošovce
Združenie Montana Združenie Montana 311033 Klub 311033 Sliač
KST Sliač KST Sliač 311015 Klub 311015 Sliač
Tokaj Slovenské Nové Mesto Tokaj Slovenské Nové Mesto 412003 Klub 412003 Slovenské Nové Mesto
KST Slovenské Pravno KST Slovenské Pravno 306112 Klub 306112 Slovenské Pravno
SK Slovan Smižany SK Slovan Smižany 409008 Klub 409008 Smižany
Humenné Humenné 402 Región 402 Snina
KST Sobotište KST Sobotište 208590 Klub 208590 Sobotište
Javorina Rudlov Javorina Rudlov 413004 Klub 413004 Soľ
KST Solčany KST Solčany 209012 Klub 209012 Solčany
AC LB SNV AC LB SNV 409001 Klub 409001 Spišská Nová Ves
KST Prielom Spišská Nová Ves KST Prielom Spišská Nová Ves 409005 Klub 409005 Spišská Nová Ves
Spišská Nová Ves Spišská Nová Ves 409 Región 409 Spišská Nová Ves
TOM Aquila Spišská Stará Ves TOM Aquila Spišská Stará Ves 406204 Klub 406204 Spišská Stará Ves
KST Spišské Bystré KST Spišské Bystré 406302 Klub 406302 Spišské Bystré
Europextrem Europextrem 406103 Klub 406103 Spišské Bystré
Poprad Poprad 406 Región 406 Spišské Bystré
Slovensky raj Spišské Tomášovce Slovensky raj Spišské Tomášovce 409018 Klub 409018 Spišské Tomášovce
TK Šíp Stankovany TK Šíp Stankovany 304049 Klub 304049 Stankovany
Stará Ľubovňa Stará Ľubovňa 410 Región 410 Stará Ľubovňa
OT SK mesta Stará Ľubovňa OT SK mesta Stará Ľubovňa 410001 Klub 410001 Stará Ľubovňa
OT TJ Slavoj Stará Ľubovňa OT TJ Slavoj Stará Ľubovňa 410003 Klub 410003 Stará Ľubovňa
OT MsSK Podolínec OT MsSK Podolínec 410002 Klub 410002 Stará Ľubovňa
OT TJ Hromoš OT TJ Hromoš 410004 Klub 410004 Stará Ľubovňa
KST Stará Turá KST Stará Turá 210001 Klub 210001 Stará Turá
TJ Magura Stebník TJ Magura Stebník 401020 Klub 401020 Stebník
Chemko Strážske Chemko Strážske 405002 Klub 405002 Strážske
Uhlík Strečno Uhlík Strečno 313009 Klub 313009 Strečno
Klub slovenských turistov Slávia Stropkov Klub slovenských turistov Slávia Stropkov 411002 Klub 411002 Stropkov
R Svidník - Stropkov R Svidník - Stropkov 411 Región 411 Stropkov
TO KST Studienka TO KST Studienka 208201 Klub 208201 Studienka
Doliny a hory Svidník Doliny a hory Svidník 411003 Klub 411003 Svidník
Beskyd Svidník Beskyd Svidník 411001 Klub 411001 Svidník
Turistický oddiel mládeže TOM Červík Svit Turistický oddiel mládeže TOM Červík Svit 406202 Klub 406202 Svit
KT Svrčinovec KT Svrčinovec 302038 Klub 302038 Svrčinovec
TK ŠPCH Špačince TK ŠPCH Špačince 211006 Klub 211006 Špačince
Baník Špania Dolina Baník Špania Dolina 301027 Klub 301027 Špania Dolina
TJ Štrba TJ Štrba 406304 Klub 406304 Štrba
Chleb Šútovo Chleb Šútovo 306109 Klub 306109 Šútovo
OŠK TO Hrdoš Švošov OŠK TO Hrdoš Švošov 304048 Klub 304048 Švošov
KST Tekovská Breznica KST Tekovská Breznica 312027 Klub 312027 Tekovská Breznica
KROKO-VELO Tesáre KROKO-VELO Tesáre 209005 Klub 209005 Tesáre
KST Tisovec KST Tisovec 309008 Klub 309002 Tisovec
KST Turistický oddiel KOS Rimavská dolina KST Turistický oddiel KOS Rimavská dolina 309003 Klub 309003 Tisovec
Rimavská Sobota Rimavská Sobota 309 Región 309 Tisovec
KST Tlmače KST Tlmače 205009 Klub 205009 Tlmače
Lučenec Lučenec 305 Región 305 Tomášovce
Sova Gregorova Vieska Sova Gregorova Vieska 305008 Klub 305008 Tomášovce
Topoľčany Topoľčany 209 Región 209 Topoľčany
Žochár Topoľčany Žochár Topoľčany 209006 Klub 209006 Topoľčany
KST Trebišov KST Trebišov 412001 Klub 412001 Trebišov
TOM Brontosaurus Trebisov TOM Brontosaurus Trebisov 412002 Klub 412002 Trebišov
KST Trenčianska Teplá KST Trenčianska Teplá 210033 Klub 210033 Trenčianska Teplá
TJ Letecké opravovne Trenčín TJ Letecké opravovne Trenčín 210011 Klub 210011 Trenčianska Turná
KST Trenčianske Jastrabie KST Trenčianske Jastrabie 210032 Klub 210031 Trenčianske Jastrabie
KLUB SLOVENSKÝCH TURISTOV TRENČIANSKE TEPLICE KLUB SLOVENSKÝCH TURISTOV TRENČIANSKE TEPLICE 210003 Klub 210003 Trenčianske Teplice
Dukla Trenčín Dukla Trenčín 210004 Klub 210004 Trenčín
TTS Trenčín TTS Trenčín 210002 Klub 210002 Trenčín
TVTK Trenčín TVTK Trenčín 210009 Klub 210009 Trenčín
Váh Trenčín Váh Trenčín 210020 Klub 210020 Trenčín
Klub Polar Alpin Trenčín Klub Polar Alpin Trenčín 210022 Klub 210022 Trenčín 1
Atóm Jaslovské Bohunice Atóm Jaslovské Bohunice 211010 Klub 211010 Trnava
Spartak Trnava Spartak Trnava 211001 Klub 211001 Trnava
Slovšport Trnava Slovšport Trnava 211013 Klub 211013 Trnava
Bralo Tuhár Bralo Tuhár 305007 Klub 305007 Tuhár
Čakan Tulčík Čakan Tulčík 407028 Klub 407028 Tulčík
Fatran Turany Fatran Turany 306114 Klub 306114 Turany
Turiec Turiec 306 Región 306 Turany
PKT Diviaky PKT Diviaky 306110 Klub 306110 Turčianske Teplice
KST Turie KST Turie 313032 Klub 313032 Turie
Združenie turistov Žiliny Združenie turistov Žiliny 313042 Klub 313042 Turie
1. ŠK KST Turzovka 1. ŠK KST Turzovka 302024 Klub 302024 Turzovka
TK Turzovka TK Turzovka 302039 Klub 302039 Turzovka
SKTL Tvrdošín SKTL Tvrdošín 303301 Klub 303301 Tvrdošín
OKST TJ Nižná OKST TJ Nižná 303302 Klub 303302 Tvrdošín
KluT Urmince KluT Urmince 209007 Klub 209007 Urmince
Clara Utekáč Clara Utekáč 305003 Klub 305003 Utekáč
KST Uzovské Pekľany KST Uzovské Pekľany 407010 Klub 407010 Uzovské Pekľany
Fatran Krasňany Fatran Krasňany 313007 Klub 313007 Varín
KST Veľké Uherce KST Veľké Uherce 308037 Klub 308037 Veľké Uherce
Ostrá Veľký Klíž Ostrá Veľký Klíž 209008 Klub 209008 Veľký Klíž
Veľký Krtíš Veľký Krtíš 310 Región 310 Veľký Krtíš
Turisti Karate klubu VK Turisti Karate klubu VK 310004 Klub 310004 Veľký Krtíš
KST Veľkého Krtíša KST Veľkého Krtíša 310001 Klub 310001 Veľký Krtíš
Dunajská Streda Dunajská Streda 202 Región 202 Veľký Meder
KT Slimáci Veľký Meder KT Slimáci Veľký Meder 202002 Klub 202002 Veľký Meder
Oddiel VHT Pezinok Oddiel VHT Pezinok 201007 Klub 201007 Viničné
Brzda Vinné Brzda Vinné 405010 Klub 405010 Vinné
KST Višňové KST Višňové 313041 Klub 313041 Višňové
Sľubica Vojkovce Sľubica Vojkovce 409019 Klub 409019 Vojkovce
KST Kremenec KST Kremenec 405009 Klub 405009 Vranov nad Topľou
OT TJ Opal OT TJ Opal 413001 Klub 413001 Vranov nad Topľou
TK Fatra Vrútky TK Fatra Vrútky 306120 Klub 306120 Vrútky
Odbor Klubu slovenských turistov Vyhne Odbor Klubu slovenských turistov Vyhne 312017 Klub 312017 Vyhne
KT Vysoká nad Kysucou KT Vysoká nad Kysucou 302021 Klub 302021 Vysoká nad Kysucou
Turistický klub Okna Turistický klub Okna 405012 Klub 405012 Vyšné Remety
KT Lokomotíva KT Lokomotíva 100009 Klub 100009 Zálesie
TK Bajker Team TK Bajker Team 405011 Klub 405011 Zalužice
Perun Zamutov Perun Zamutov 413006 Klub 413006 Zámutov
OT ŠK Závažná Poruba OT ŠK Závažná Poruba 304020 Klub 304020 Závažná Poruba
KST Zemplínske Hradište KST Zemplínske Hradište 412004 Klub 412004 Zemplínske Hradište
Pustovník Sľažany Pustovník Sľažany 206010 Klub 206010 Zlaté Moravce
KST Mestská Organizácia Z.M KST Mestská Organizácia Z.M 206016 Klub 206016 Zlaté Moravce
KST Zohor KST Zohor 201011 Klub 201011 Zohor
Horec Zvolen Horec Zvolen 311028 Klub 311028 Zvolen
KT Vpred Zvolen KT Vpred Zvolen 311004 Klub 311004 Zvolen
Zvolen Zvolen 311 Región 311 Zvolen
KST Žabokreky KST Žabokreky 306105 Klub 306105 Žabokreky
MTK Tatran Žarnovica MTK Tatran Žarnovica 312035 Klub 312035 Žarnovica
OT TJ Družba Smrečany - Žiar OT TJ Družba Smrečany - Žiar 304016 Klub 304016 Žiar
Regionálne združenie KST Žiar nad Hronom Regionálne združenie KST Žiar nad Hronom 312 Región 312 Žiar nad Hronom
MŠK Žiar nad Hronom MŠK Žiar nad Hronom 312001 Klub 312001 Žiar nad Hronom
KST Hôrky KST Hôrky 313005 Klub 313005 Žilina
TJ Sokol Žilina TJ Sokol Žilina 313035 Klub 313035 Žilina
TOM Horec TOM Horec 313037 Klub 313037 Žilina
VUVT Žilina VUVT Žilina 313026 Klub 313026 Žilina
Plynárne Žilina Plynárne Žilina 313030 Klub 313030 Žilina
TOM Solinky TOM Solinky 313031 Klub 313031 Žilina
TJ Slovan Malá Fatra TJ Slovan Malá Fatra 313019 Klub 313019 Žilina
TJ Lokomotíva Žilina TJ Lokomotíva Žilina 313020 Klub 313020 Žilina
Elektrovod Žilina Elektrovod Žilina 313023 Klub 313023 Žilina
KST Stavbár KST Stavbár 313021 Klub 313021 Žilina
Značkár Značkár 313039 Klub 313039 Žilina
Žilina Žilina 313 Región 313 Žilina